Baner podstrony

Ambasadorzy Fundacji wspólnie wyznaczyli kierunek działań

21 maj 2026

Za nami spotkanie strategicznych Ambasadorów Fundacji - dzień pełen inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń, wspólnego planowania i budowania inicjatyw, które mają zachęcać Polaków do większej troski o zdrowie, bezpieczeństwo i świadome życie.

Podczas warsztatów wspólnie pracowaliśmy nad strategią działań Fundacji oraz planem projektów na kolejne miesiące. Rozmawialiśmy o nowych inicjatywach, kampaniach społecznych i sposobach dotarcia do jeszcze większej liczby osób z naszym przesłaniem: warto zacząć od Siebie.

Spotkanie było również okazją do wykonania wspólnej sesji zdjęciowej oraz jeszcze lepszego poznania się osób, które zdecydowały się wspierać Fundację swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem.

To, co szczególnie zapamiętamy z tego dnia, to ogromna energia do działania. Każdy z Ambasadorów wniósł własną perspektywę, pomysły i doświadczenia, pokazując, że wspólnie możemy skuteczniej inspirować innych do podejmowania świadomych decyzji dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i jakości życia.

Przed nami wiele działań, wydarzeń i projektów. To dopiero początek, ale już dziś wiemy jedno – razem możemy więcej! Bo kiedy zaczynamy od Siebie, możemy zrobić coś dobrego także dla innych.

Udostępnij artykuł

Inne artykuły

Zobacz, co jeszcze warto przeczytać